Prodaja - Kuća 133 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Pafos
400 000 €
3008 €/m²
Property 48471 photo 1
Property 48471 photo 2
Property 48471 photo 3
Property 48471 photo 4
Property 48471 photo 5
Property 48471 photo 6
Property 48471 photo 7
Property 48471 photo 8
Property 48471 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2003
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 133 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. na drugom sprat se sastoji od Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, travnjak.

Za prodaju
360 000 € 2208 €/m²
  • Kod objekta 44816
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 3007 €/m²
  • Kod objekta 48471
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
470 000 € 2993 €/m²
  • Kod objekta 49141
  • Kvadratura 157 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 3553 €/m²
  • Kod objekta 49143
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 1737 €/m²
  • Kod objekta 59501
  • Kvadratura 305 m²
Za prodaju
495 000 € 1767 €/m²
  • Kod objekta 65255
  • Kvadratura 280 m²

Prijava za Newsletter