Prodaja - Poslovni prostor 4000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Gazi
Na upit
Property 44768 photo 1
Property 44768 photo 2
Property 44768 photo 3
Property 44768 photo 4
Property 44768 photo 5
Property 44768 photo 6
Property 44768 photo 7
Property 44768 photo 8
Property 44768 photo 9
Property 44768 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2006
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 4000 kv.m na Kritu. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, roštilj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
750 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50829
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
1 600 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 50830
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 500 000 € 5244 €/m²
  • Kod objekta 51013
  • Kvadratura 286 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
4 600 000 € 6084 €/m²
  • Kod objekta 51475
  • Kvadratura 756 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
1 200 000 € 800 000 € 2388 €/m²
  • Kod objekta 51579
  • Kvadratura 335 m²
  • Udaljenost od mora 139 m
Za prodaju
855 000 € 2850 €/m²
  • Kod objekta 52634
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 160 000 € 960 000 € 1371 €/m²
  • Kod objekta 52939
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
400 000 € 3636 €/m²
  • Kod objekta 54646
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 25 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 55853
  • Kvadratura 2586 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter