Prodaja - Zemljište 1400 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
350 000 €
250 €/m²
Property 4474 photo 1
Property 4474 photo 2
Property 4474 photo 3
Property 4474 photo 4
Property 4474 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 55 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1400 kv.m. na Kasandri (Halkidiki).Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na šumu.

Za prodaju
380 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 1651
  • Kvadratura 8962 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
370 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 2479
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
336 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 2574
  • Kvadratura 29643 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
330 000 € 180 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 2581
  • Kvadratura 6200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
330 000 € 173 €/m²
  • Kod objekta 4387
  • Kvadratura 1898 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
330 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 10079
  • Kvadratura 4869 m²
  • Udaljenost od mora 240 m
Za prodaju
320 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 24471
  • Kvadratura 1330 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
330 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 26034
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
320 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 39965
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
320 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 64872
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter