80 000 €
153 €/m²
Property 44077 photo 1
Property 44077 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 520 kv.m. u centralnoj Grčkoj.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
80 000 € 412 €/m²
  • Kod objekta 3056
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 48000 m
Za prodaju
75 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 14202
  • Kvadratura 1058 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
70 000 € 157 €/m²
  • Kod objekta 15847
  • Kvadratura 445 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
95 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 20467
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
80 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 24143
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
90 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 30163
  • Kvadratura 1052 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
80 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 44077
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
100 000 € 555 €/m²
  • Kod objekta 62512
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 120000 m

Prijava za Newsletter