Prodato

Prodaja - Stan 225 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština
Na upit
Property 43740 photo 1
Property 43740 photo 2
  • Kod objekta 43740
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 225 m²
  • Region Solun
  • Mesto Solun - Opština (Solun)

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1969
  • Godina renoviranja: 2014
  • Grejanje: gas
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 225 kv.m u Solunu. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
168 000 € 1826 €/m²
  • Kod objekta 65112
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Izdavanje
od 460 € /mesečno 11 €/m²
  • Kod objekta 65135
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 1
Preporučujemo Izdavanje
od 1 150 € /mesečno 11 €/m²
  • Kod objekta 65136
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Izdavanje
od 400 € /mesečno 11 €/m²
  • Kod objekta 65147
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
330 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65148
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod objekta 65151
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 5714 €/m²
  • Kod objekta 65153
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 6
Preporučujemo Izdavanje
od 1 000 € /mesečno 8 €/m²
  • Kod objekta 65161
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Izdavanje
od 1 200 € /mesečno 8 €/m²
  • Kod objekta 65162
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter