Prodaja - Stan 100 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
370 000 €
3700 €/m²
Property 42256 photo 1
Property 42256 photo 2
Property 42256 photo 3
Property 42256 photo 4
Property 42256 photo 5
Property 42256 photo 6
Property 42256 photo 7
Property 42256 photo 8
Property 42256 photo 9
  • Kod objekta 42256
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 100 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
320 000 € 3298 €/m²
  • Kod objekta 52260
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
333 600 € 3238 €/m²
  • Kod objekta 52281
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
510 000 € 3722 €/m²
  • Kod objekta 52332
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3518 €/m²
  • Kod objekta 52358
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
545 547 € 5682 €/m²
  • Kod objekta 52379
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
362 320 € 3517 €/m²
  • Kod objekta 52434
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
373 680 € 3460 €/m²
  • Kod objekta 52435
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
501 228 € 3740 €/m²
  • Kod objekta 52440
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 52543
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 2730 €/m²
  • Kod objekta 52956
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter