Prodaja - Stan 556 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41445 photo 1
Property 41445 photo 2
Property 41445 photo 3
  • Kod objekta 41445
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 556 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 556 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
320 000 € 3298 €/m²
  • Kod objekta 52260
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
333 600 € 3238 €/m²
  • Kod objekta 52281
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
510 000 € 3722 €/m²
  • Kod objekta 52332
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
5 445 000 € 3799 €/m²
  • Kod objekta 52333
  • Kvadratura 1433 m²
  • Broj soba 30
Za prodaju
380 000 € 3518 €/m²
  • Kod objekta 52358
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
545 547 € 5682 €/m²
  • Kod objekta 52379
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
756 126 € 6301 €/m²
  • Kod objekta 52380
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
4 200 000 € 3083 €/m²
  • Kod objekta 52401
  • Kvadratura 1362 m²
  • Broj soba 36
Za prodaju
362 320 € 3517 €/m²
  • Kod objekta 52434
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
373 680 € 3460 €/m²
  • Kod objekta 52435
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter