Prodaja - Stan 119 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41439 photo 1
Property 41439 photo 2
Property 41439 photo 3
  • Kod objekta 41439
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 119 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 119 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
2 500 000 € 3900 €/m²
  • Kod objekta 52451
  • Kvadratura 641 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
350 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 52543
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 2730 €/m²
  • Kod objekta 52956
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 54440
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
815 000 € 6791 €/m²
  • Kod objekta 54578
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 200 000 € 6857 €/m²
  • Kod objekta 54581
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 740 000 € 11677 €/m²
  • Kod objekta 54598
  • Kvadratura 149 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
440 000 € 6875 €/m²
  • Kod objekta 55941
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
670 000 € 6203 €/m²
  • Kod objekta 55944
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 6338 €/m²
  • Kod objekta 55950
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter