Prodaja - Stan 136 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41426 photo 1
Property 41426 photo 2
Property 41426 photo 3
  • Kod objekta 41426
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 136 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 136 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
246 000 € 3514 €/m²
  • Kod objekta 50453
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 50523
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
877 000 € 2884 €/m²
  • Kod objekta 50531
  • Kvadratura 304 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 50616
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 6500 €/m²
  • Kod objekta 50617
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2359 €/m²
  • Kod objekta 50921
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 2980 €/m²
  • Kod objekta 50925
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 000 € 2689 €/m²
  • Kod objekta 50926
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 150 000 € 2221 €/m²
  • Kod objekta 51111
  • Kvadratura 968 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
380 000 € 4418 €/m²
  • Kod objekta 51113
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter