Prodaja - Stan 174 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41416 photo 1
Property 41416 photo 2
Property 41416 photo 3
  • Kod objekta 41416
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 174 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 174 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
560 000 € 3456 €/m²
  • Kod objekta 39751
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
760 000 € 6178 €/m²
  • Kod objekta 39938
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 785 000 € 10711 €/m²
  • Kod objekta 40392
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
725 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 40393
  • Kvadratura 203 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
770 000 € 3793 €/m²
  • Kod objekta 40396
  • Kvadratura 203 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 7333 €/m²
  • Kod objekta 40856
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 700 000 € 11409 €/m²
  • Kod objekta 40918
  • Kvadratura 149 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Kod objekta 41253
  • Kvadratura 226 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
840 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 41254
  • Kvadratura 168 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 000 000 € 3816 €/m²
  • Kod objekta 41255
  • Kvadratura 262 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter