Prodaja - Stan 174 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41412 photo 1
Property 41412 photo 2
Property 41412 photo 3
  • Kod objekta 41412
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 174 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 174 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
4 390 000 € 12507 €/m²
  • Kod objekta 32903
  • Kvadratura 351 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
635 000 € 3023 €/m²
  • Kod objekta 32998
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
840 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 33330
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
475 000 € 3861 €/m²
  • Kod objekta 33353
  • Kvadratura 123 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
480 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 33723
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
580 000 € 6304 €/m²
  • Kod objekta 33758
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 600 000 € 2 400 000 € 17266 €/m²
  • Kod objekta 33840
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
911 000 € 846 000 € 3990 €/m²
  • Kod objekta 33867
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Kod objekta 33894
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
4 500 000 € 14285 €/m²
  • Kod objekta 33907
  • Kvadratura 315 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter