Prodaja - Stan 168 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41372 photo 1
Property 41372 photo 2
Property 41372 photo 3
  • Kod objekta 41372
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 168 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 168 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
620 000 € 6200 €/m²
  • Kod objekta 41711
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • Kod objekta 41712
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • Kod objekta 41713
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • Kod objekta 41716
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
545 000 € 4067 €/m²
  • Kod objekta 41721
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
570 000 € 3725 €/m²
  • Kod objekta 41724
  • Kvadratura 153 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 3886 €/m²
  • Kod objekta 41726
  • Kvadratura 229 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 9393 €/m²
  • Kod objekta 41728
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 2822 €/m²
  • Kod objekta 41794
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
460 000 € 3216 €/m²
  • Kod objekta 41881
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter