Prodaja - Stan 201 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 431 000 €
7119 €/m²
Property 39436 photo 1
Property 39436 photo 2
Property 39436 photo 3
Property 39436 photo 4
Property 39436 photo 5
Property 39436 photo 6
Property 39436 photo 7
Property 39436 photo 8
Property 39436 photo 9
Property 39436 photo 10
Property 39436 photo 11
Property 39436 photo 12
Property 39436 photo 13
Property 39436 photo 14
Property 39436 photo 15
Property 39436 photo 16
  • Kod objekta 39436
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 201 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 201 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 3 kupatila, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, travnjak, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Kod objekta 41253
  • Kvadratura 226 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 200 000 € 4316 €/m²
  • Kod objekta 41264
  • Kvadratura 278 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 150 000 € 6886 €/m²
  • Kod objekta 41265
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 350 000 € 5094 €/m²
  • Kod objekta 41267
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 485 000 € 12801 €/m²
  • Kod objekta 41283
  • Kvadratura 116 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 450 000 € 5686 €/m²
  • Kod objekta 41318
  • Kvadratura 255 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Kod objekta 41319
  • Kvadratura 213 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 323 000 € 4424 €/m²
  • Kod objekta 41320
  • Kvadratura 299 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 270 000 € 14767 €/m²
  • Kod objekta 41321
  • Kvadratura 86 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 930 000 € 13985 €/m²
  • Kod objekta 41323
  • Kvadratura 138 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter