Prodato

Prodaja - Kuća 180 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki
Na upit
Property 37993 photo 1
Property 37993 photo 2
Property 37993 photo 3
Property 37993 photo 4
Property 37993 photo 5
Property 37993 photo 6
Property 37993 photo 7
Property 37993 photo 8
Property 37993 photo 9
Property 37993 photo 10
Property 37993 photo 11
Property 37993 photo 12
Property 37993 photo 13
Property 37993 photo 14
Property 37993 photo 15
Property 37993 photo 16
Property 37993 photo 17
Property 37993 photo 18
Property 37993 photo 19
Property 37993 photo 20
Property 37993 photo 21
Property 37993 photo 22
Property 37993 photo 23
Property 37993 photo 24
Property 37993 photo 25
Property 37993 photo 26
Property 37993 photo 27
Property 37993 photo 28
Property 37993 photo 29
  • Kod objekta 37993
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 180 m²
  • Površina placa 50 m²
  • Region Halkidiki
  • Mesto Halkidiki (Makedonija)
  • Broj soba 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 40 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 180 kv.m na Halkidikiju. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
64 000 € 711 €/m²
  • Kod objekta 60889
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1381 €/m²
  • Kod objekta 2533
  • Kvadratura 181 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63623
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
600 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 31027
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 13
Za prodaju
400 000 € 1111 €/m²
  • Kod objekta 11657
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
170 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 59629
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
190 000 € 2159 €/m²
  • Kod objekta 61290
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
195 000 € 3900 €/m²
  • Kod objekta 65687
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter