399 000 €
998 €/m²
Property 36251 photo 1
Property 36251 photo 2
Property 36251 photo 3
Property 36251 photo 4
Property 36251 photo 5
Property 36251 photo 6
Property 36251 photo 7
Property 36251 photo 8
Property 36251 photo 9
Property 36251 photo 10
Property 36251 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Pristup
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 400 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila. Loft se sastoji od 2 spavaće sobe. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i parking, baštu.

Za prodaju
590 000 € 1735 €/m²
  • Kod objekta 20450
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
540 000 € 1350 €/m²
  • Kod objekta 26503
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
480 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 29743
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
450 000 € 427 000 € 1817 €/m²
  • Kod objekta 31383
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
540 000 € 3354 €/m²
  • Kod objekta 32561
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
399 000 € 997 €/m²
  • Kod objekta 36251
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
540 000 € 450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 36690
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 320 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 43847
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
530 000 € 499 000 € 2598 €/m²
  • Kod objekta 49987
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
349 000 € 1179 €/m²
  • Kod objekta 52535
  • Kvadratura 296 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m

Prijava za Newsletter