2 000 000 €
3436 €/m²
Property 35146 photo 1
Property 35146 photo 2
Property 35146 photo 3
Property 35146 photo 4
Property 35146 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od grada: 2,7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 582 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, 3 WC, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
1 900 000 € 1 600 000 € 6153 €/m²
  • Kod objekta 11895
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • Kod objekta 14552
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 000 000 € 1 067 000 € 2667 €/m²
  • Kod objekta 15994
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 800 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 23705
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod objekta 30046
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Kod objekta 39168
  • Kvadratura 590 m²
  • Broj soba 11
Preporučujemo Za prodaju
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 49720
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 650 000 € 4125 €/m²
  • Kod objekta 51196
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod objekta 57917
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65560
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter