160 000 € 128 000 €
154 €/m²
Property 34744 photo 1
Property 34744 photo 2
Property 34744 photo 3
Property 34744 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 829 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 45892
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 46215
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 46745
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 13600 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 46788
  • Kvadratura 1451 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
200 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 46846
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
192 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 46924
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
180 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47000
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 47008
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Kod objekta 47196
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49099
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 350 m

Prijava za Newsletter