Prodaja - Mezoneta 95 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
560 000 €
5895 €/m²
Property 33349 photo 1
Property 33349 photo 2
Property 33349 photo 3
Property 33349 photo 4
Property 33349 photo 5
Property 33349 photo 6
Property 33349 photo 7
Property 33349 photo 8
Property 33349 photo 9
Property 33349 photo 10
Property 33349 photo 11
Property 33349 photo 12
Property 33349 photo 13
Property 33349 photo 14
Property 33349 photo 15
Property 33349 photo 16
Property 33349 photo 17
Property 33349 photo 18
Property 33349 photo 19
Property 33349 photo 20
Property 33349 photo 21
Property 33349 photo 22
  • Kod objekta 33349
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 95 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodajumezoneta od 95 kv.m u Limasol. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
560 000 € 5894 €/m²
  • Kod objekta 33349
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
560 000 € 4516 €/m²
  • Kod objekta 33354
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
665 000 € 4156 €/m²
  • Kod objekta 33860
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 39230
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
700 000 € 550 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 42311
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
660 000 € 550 000 € 3594 €/m²
  • Kod objekta 46925
  • Kvadratura 153 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 50543
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
635 000 € 3413 €/m²
  • Kod objekta 52250
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter