Prodato

Prodaja - Kuća 200 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
850 000 €
4250 €/m²
Property 314 photo 1
  • Kod objekta 314
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 200 m²
  • Površina placa 200 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 120 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Kamin

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 200 kv.m na Atici. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking.

Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 25238
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 28611
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 990 000 € 1980 €/m²
  • Kod objekta 29137
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
850 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 29759
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 29767
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 30360
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
975 000 € 2437 €/m²
  • Kod objekta 30734
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 30736
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
760 000 € 700 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 38394
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
780 000 € 2052 €/m²
  • Kod objekta 38432
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter