700 000 €
126 €/m²
Property 30761 photo 1
Property 30761 photo 2
Property 30761 photo 3
Property 30761 photo 4
Property 30761 photo 5
Property 30761 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5512 kv.m. na Istočnom Peloponezu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 223 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
650 000 € 812 €/m²
  • Kod objekta 6156
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
700 000 € 350 €/m²
  • Kod objekta 10704
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
880 000 € 755 €/m²
  • Kod objekta 15917
  • Kvadratura 1165 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
740 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 19939
  • Kvadratura 7640 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
700 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 30761
  • Kvadratura 5512 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter