Prodaja - Zemljište na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
250 000 € 100 000 €
67 €/m²
Property 2759 photo 1
Property 2759 photo 2
Property 2759 photo 3
Property 2759 photo 4
Property 2759 photo 5
Property 2759 photo 6
Property 2759 photo 7
Property 2759 photo 8
Property 2759 photo 9

Detalji

  • Plaža: песчанный
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Kasandri (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Zemljište na prodaju na pahuljastom borovom brdu poluostrva Kasandra na Halkidikiju. Parcela je površine 1.496 m2 i prekrivena je srebrnastim maslinama, što daje bogatu žetvu tokom cele godine. Na lokaciji možete izgraditi kuću sa stambenom površinom od 200 m2. Ima snabdevanje vodom i strujom. Nalazi se u turističkom naselju sa dobrom infrastrukturom i smaragdnim morem.

Za prodaju
277 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 31765
  • Kvadratura 4062 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
220 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 32531
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
250 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 32588
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
300 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 33744
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 1650 m
Za prodaju
250 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 33793
  • Kvadratura 11005 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
265 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 34939
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
220 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 36561
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
340 000 € 250 000 € 101 €/m²
  • Kod objekta 37466
  • Kvadratura 2468 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
300 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 37888
  • Kvadratura 7125 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
300 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 38020
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter