Prodaja - Zemljište 3000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi
1 100 000 €
366 €/m²
Property 2707 photo 1
Property 2707 photo 2
Property 2707 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od grada: 2200 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3000 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 3000 kv.m.

Za prodaju
1 200 000 € 700 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 11271
  • Kvadratura 6660 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 100 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 13510
  • Kvadratura 11600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 20480
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 000 000 € 750 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 21593
  • Kvadratura 12646 m²
  • Udaljenost od mora 1760 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 22203
  • Kvadratura 2474 m²
  • Udaljenost od mora 177 m
Za prodaju
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31700
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
1 500 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 38153
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 000 000 € 210 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 42406
  • Kvadratura 18250 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
1 000 000 € 295 €/m²
  • Kod objekta 46699
  • Kvadratura 3380 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 300 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 47476
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter