Prodaja - Zemljište 20000 m² na Atosu (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Aristotel Stratoni
640 000 €
32 €/m²
Property 2525 photo 1
Property 2525 photo 2

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 73 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 20000 kv.m. na Atosu (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda.

Za prodaju
750 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 22385
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
550 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 31596
  • Kvadratura 9800 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
770 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 31597
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
800 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 31749
  • Kvadratura 7400 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
540 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 38293
  • Kvadratura 7089 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
860 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 44409
  • Kvadratura 16500 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
800 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 45819
  • Kvadratura 12750 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
700 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45821
  • Kvadratura 17000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
800 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 45824
  • Kvadratura 23000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
700 000 € 875 €/m²
  • Kod objekta 48716
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter