Prodaja - Zgrada 560 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Kalithea
1 200 000 €
2143 €/m²
Property 24415 photo 1
Property 24415 photo 2
Property 24415 photo 3
Property 24415 photo 4
Property 24415 photo 5
Property 24415 photo 6
Property 24415 photo 7
Property 24415 photo 8
Property 24415 photo 9
Property 24415 photo 10
Property 24415 photo 11
Property 24415 photo 12
Property 24415 photo 13
Property 24415 photo 14
Property 24415 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1992
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju zgrada od 560 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, lift, grejanje.

Za prodaju
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 24415
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • Kod objekta 30035
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Kod objekta 33630
  • Kvadratura 372 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 200 000 € 1883 €/m²
  • Kod objekta 33765
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 36000
  • Kvadratura 918 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 150 000 € 2738 €/m²
  • Kod objekta 36924
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 740 000 € 3163 €/m²
  • Kod objekta 37389
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 460 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 37499
  • Kvadratura 1460 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 38779
  • Kvadratura 688 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Kod objekta 39124
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 10500 m

Prijava za Newsletter