Prodaja - Zemljište 895 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
358 000 €
400 €/m²
Property 23398 photo 1
Property 23398 photo 2
  • Kod objekta 23398
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 895 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 895 kv.m. u Limasol. Sa mogućnošću izgradnje do 268 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
369 600 € 400 €/m²
  • Kod objekta 23373
  • Kvadratura 924 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
394 800 € 400 €/m²
  • Kod objekta 23376
  • Kvadratura 987 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
364 950 € 450 €/m²
  • Kod objekta 23393
  • Kvadratura 811 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
358 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 23398
  • Kvadratura 895 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
379 753 € 437 €/m²
  • Kod objekta 23405
  • Kvadratura 869 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
350 000 € 391 €/m²
  • Kod objekta 23408
  • Kvadratura 895 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
330 000 € 1284 €/m²
  • Kod objekta 27147
  • Kvadratura 257 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
340 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 35955
  • Kvadratura 3679 m²
Za prodaju
315 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 53057
  • Kvadratura 752 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
335 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 58818
  • Kvadratura 1332 m²

Prijava za Newsletter