Prodaja - Zemljište 1700 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 23379 photo 1
Property 23379 photo 2
  • Kod objekta 23379
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 1700 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1700 kv.m. u Limasol. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 900 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
7 000 € 1 €/m²
  • Kod objekta 53178
  • Kvadratura 5686 m²
Za prodaju
8 500 € 2 €/m²
  • Kod objekta 53186
  • Kvadratura 3805 m²
Za prodaju
14 550 € 1 €/m²
  • Kod objekta 53191
  • Kvadratura 8504 m²
Za prodaju
1 730 000 € 298 €/m²
  • Kod objekta 53199
  • Kvadratura 5790 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
145 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 53200
  • Kvadratura 2936 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
395 000 € 635 €/m²
  • Kod objekta 53202
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 5100 m
Za prodaju
16 650 € 1 €/m²
  • Kod objekta 54500
  • Kvadratura 9031 m²
Za prodaju
65 000 € 0 €/m²
  • Kod objekta 54723
  • Kvadratura 109031 m²
Za prodaju
35 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 54774
  • Kvadratura 10703 m²
Za prodaju
1 007 000 € 559 €/m²
  • Kod objekta 56082
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m

Prijava za Newsletter