Prodato
93 000 €
1431 €/m²
Property 22716 photo 1
Property 22716 photo 2
Property 22716 photo 3
Property 22716 photo 4
Property 22716 photo 5
Property 22716 photo 6
Property 22716 photo 7
Property 22716 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 65 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
130 000 € 1529 €/m²
  • Kod objekta 28736
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
130 000 € 3023 €/m²
  • Kod objekta 41183
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
137 000 € 1876 €/m²
  • Kod objekta 57034
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 1115 €/m²
  • Kod objekta 57535
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63856
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
105 000 € 6562 €/m²
  • Kod objekta 64130
  • Kvadratura 16 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
120 000 € 100 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 64259
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
110 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65251
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 65788
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1176 €/m²
  • Kod objekta 65870
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter