Rented

Izdavanje - Stan 35 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Bilten
Na upit
Property 20215 photo 1
Property 20215 photo 2
Property 20215 photo 3
Property 20215 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 1974
  • Godina renoviranja: 2016
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Za izdavanje stan od 35 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
315 000 € 3620 €/m²
  • Kod objekta 46693
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 46911
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 47421
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1851 €/m²
  • Kod objekta 48458
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
285 000 € 2567 €/m²
  • Kod objekta 48546
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 48707
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
317 000 € 3302 €/m²
  • Kod objekta 48749
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2212 €/m²
  • Kod objekta 48775
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
2 750 000 € 7333 €/m²
  • Kod objekta 49167
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
360 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 49270
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter