Prodaja - Zemljište 6000 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Kalandra
120 000 €
20 €/m²
Property 1808 photo 1
Property 1808 photo 2
Property 1808 photo 3
Property 1808 photo 4

Detalji

  • Plaža: песчано-галечный
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 6000 kv.m. na Kasandri (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
110 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 22370
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 22442
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
110 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 23761
  • Kvadratura 4890 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
130 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 23762
  • Kvadratura 4562 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
110 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 25743
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
115 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 26622
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
120 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 30288
  • Kvadratura 846 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 31699
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
130 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 31751
  • Kvadratura 3419 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
120 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 32533
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter