Prodaja - Vila 255 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
440 000 €
1725 €/m²
Property 16840 photo 1
Property 16840 photo 2
Property 16840 photo 3
Property 16840 photo 4
Property 16840 photo 5
Property 16840 photo 6
  • Kod objekta 16840
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 255 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju vila od 255 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
420 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 29146
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
410 000 € 1952 €/m²
  • Kod objekta 38751
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 42572
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 2043 €/m²
  • Kod objekta 43271
  • Kvadratura 208 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
399 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 43927
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2336 €/m²
  • Kod objekta 44802
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2457 €/m²
  • Kod objekta 44811
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 44812
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
439 320 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 45612
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
410 000 € 2411 €/m²
  • Kod objekta 49365
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter