Prodato

Prodaja - Zemljište na Peloponezu

Grčka Primorsko-Goranska Argolis
Na upit
Property 1471 photo 1
Property 1471 photo 2
Property 1471 photo 3
Property 1471 photo 4
Property 1471 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 125 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Peloponezu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
320 000 € 159 €/m²
  • Kod objekta 40535
  • Kvadratura 2003 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
170 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 42967
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 050 000 € 228 €/m²
  • Kod objekta 51007
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
270 000 € 739 €/m²
  • Kod objekta 57060
  • Kvadratura 365 m²
  • Udaljenost od mora 525 m
Za prodaju
1 600 000 € 788 €/m²
  • Kod objekta 57483
  • Kvadratura 2030 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
850 000 € 650 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 59160
  • Kvadratura 19250 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
360 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 62876
  • Kvadratura 6253 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
150 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 64183
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
55 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 65520
  • Kvadratura 761 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
65 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 65543
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter