Prodaja - Kuća 160 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Krtice Kalives
650 000 €
4063 €/m²
Property 124 photo 1
Property 124 photo 2
Property 124 photo 3
Property 124 photo 4
Property 124 photo 5
Property 124 photo 6
Property 124 photo 7
Property 124 photo 8
Property 124 photo 9
Property 124 photo 10
Property 124 photo 11
Property 124 photo 12
Property 124 photo 13
Property 124 photo 14
Property 124 photo 15
Property 124 photo 16
Property 124 photo 17
Property 124 photo 18
Property 124 photo 19
Property 124 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2025
  • Plaža: песчано-галечный
  • Broj soba: 5: гостиная с кухней, 4 комнаты, 2 ванные
  • Ostale pogodnosti: Электрическое отопление, кондиционер в гостиной, газон с автоматическим поливом, барбекю
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 170 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 160 kv.m na Kasandri (Halkidiki). na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, 4 kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i parking, travnjak, roštilj.

Nudimo vam kuću u zatvorenom i dobro uređenom zatvorenom kompleksu na poluostrvu Kasandra u odmaralištu Halkidiki. Kuće se sastoje od dva sprata i nalaze se na prvoj i drugoj i trećoj liniji od mora sa velikom parcelom oko kuće od 700, 1000, odnosno 1.300 m2. Kuće imaju dva sprata sa stambenom površinom od 160 m2, dva velika trijema, ogromnu ostavu. U cijenu kuće uključeni su kuhinjski i električni aparati. Mogućnost izgradnje bazena uz naknadu.

Cena od 550.000 evra je za onu u trećem redu.

 

Za prodaju
750 000 € 1704 €/m²
  • Kod objekta 3077
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
950 000 € 7037 €/m²
  • Kod objekta 5257
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
550 000 € 4661 €/m²
  • Kod objekta 5285
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 5294 €/m²
  • Kod objekta 5550
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 8545
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
800 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 19432
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
700 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 26790
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter