Prodato
Na upit
Property 1187 photo 1
Property 1187 photo 2
Property 1187 photo 3
Property 1187 photo 4
Property 1187 photo 5
Property 1187 photo 6
Property 1187 photo 7
Property 1187 photo 8
Property 1187 photo 9
Property 1187 photo 10
Property 1187 photo 11
Property 1187 photo 12
Property 1187 photo 13
Property 1187 photo 14
Property 1187 photo 15
Property 1187 photo 16
Property 1187 photo 17
Property 1187 photo 18
Property 1187 photo 19
Property 1187 photo 20
Property 1187 photo 21
Property 1187 photo 22
Property 1187 photo 23
Property 1187 photo 24
Property 1187 photo 25
Property 1187 photo 26
Property 1187 photo 27
Property 1187 photo 28
Property 1187 photo 29
Property 1187 photo 30
Property 1187 photo 31
Property 1187 photo 32
Property 1187 photo 33
Property 1187 photo 34
Property 1187 photo 35
Property 1187 photo 36
Property 1187 photo 37
Property 1187 photo 38
Property 1187 photo 39

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 7: гостиная, кабинет, столовая, кухня, 5 спальных комнат, 6 ванных, кладовая, большая веранда, большой балкон.
  • Ostale pogodnosti: полное кондиционирование, подогреваемые полы, солнечные панели для подогрева воды и бассейна, бассейн 110 кв.м, спутниковое ТВ, дизайнерское освещение внутри и снаружи, интернет, телефон, сигнализация, барбекю, автоматические двери гаража
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Bazen
  • Kamin

Opis

Na prodaju vila od 486 kv.m na Kritu. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
2 442 600 € 1 825 000 € 10195 €/m²
  • Kod objekta 64619
  • Kvadratura 179 m²
  • Broj soba 6
Preporučujemo Za prodaju
449 000 € 4317 €/m²
  • Kod objekta 64708
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 64758
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Ekskluzivni Za prodaju
1 338 120 € 6862 €/m²
  • Kod objekta 64773
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
764 640 € 7015 €/m²
  • Kod objekta 64777
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod objekta 64822
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod objekta 64823
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Ekskluzivni Za prodaju
695 610 € 6381 €/m²
  • Kod objekta 64857
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
658 440 € 6040 €/m²
  • Kod objekta 64858
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter