Prodaja - Zemljište 10500 m² na Atosu (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Aristotel Ouranopoli
2 100 000 €
200 €/m²
Property 11458 photo 1
Property 11458 photo 2
Property 11458 photo 3
Property 11458 photo 4
Property 11458 photo 5
Property 11458 photo 6
Property 11458 photo 7
Property 11458 photo 8
Property 11458 photo 9
Property 11458 photo 10
Property 11458 photo 11
Property 11458 photo 12
Property 11458 photo 13

Detalji

  • Udaljeno od mora: 80 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 84 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10500 kv.m. na Atosu (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 500 kv.m.

Za prodaju
2 000 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 1922
  • Kvadratura 38500 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
2 100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 11458
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
2 500 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 28613
  • Kvadratura 42000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
2 200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 45827
  • Kvadratura 100000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
2 500 000 € 163 €/m²
  • Kod objekta 60215
  • Kvadratura 15250 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Investicija Za prodaju
2 200 000 € 433 €/m²
  • Kod objekta 62160
  • Kvadratura 5080 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter