Prodato
Na upit
Property 1132 photo 1
Property 1132 photo 2
Property 1132 photo 3
Property 1132 photo 4
Property 1132 photo 5
Property 1132 photo 6
Property 1132 photo 7
Property 1132 photo 8

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 3: зал с кухней, 2 спальни, ванная
  • Ostale pogodnosti: отопление, кухонная мебель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju stan od 87 kv.m u predgrađu Soluna. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
86 000 € 886 €/m²
  • Kod objekta 64801
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
82 000 € 1171 €/m²
  • Kod objekta 64803
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Izdavanje
od 525 € 6 €/m²
  • Kod objekta 64839
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65205
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65206
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65207
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
149 000 € 4515 €/m²
  • Kod objekta 65211
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
198 000 € 5076 €/m²
  • Kod objekta 65213
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
168 000 € 1768 €/m²
  • Kod objekta 65795
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 65958
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter