Prodato
Property 10938 photo 1
Property 10938 photo 2
Property 10938 photo 3
Property 10938 photo 4
Property 10938 photo 5
Property 10938 photo 6
Property 10938 photo 7
Property 10938 photo 8
Property 10938 photo 9
Property 10938 photo 10
Property 10938 photo 11
Property 10938 photo 12
Property 10938 photo 13
Property 10938 photo 14
Property 10938 photo 15
Property 10938 photo 16
Property 10938 photo 17
Property 10938 photo 18
Property 10938 photo 19
Property 10938 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 115 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, parking, baštu, travnjak, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
355 000 € 340 000 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 57564
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 57861
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 1850 €/m²
  • Kod objekta 59540
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 2040 €/m²
  • Kod objekta 60979
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 61743
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 63705
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 63945
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
720 000 € 3272 €/m²
  • Kod objekta 65215
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 65797
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
305 000 € 2904 €/m²
  • Kod objekta 65881
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter