Prodato

Prodaja - Vila 700 m² u istočnoj Peloponezu

Grčka Primorsko-Goranska Argolis Kranidi Omiljeno
Na upit
Property 10663 photo 1
Property 10663 photo 2
Property 10663 photo 3
Property 10663 photo 4
Property 10663 photo 5
Property 10663 photo 6
Property 10663 photo 7
Property 10663 photo 8
Property 10663 photo 9
Property 10663 photo 10
Property 10663 photo 11
Property 10663 photo 12
Property 10663 photo 13
Property 10663 photo 14
Property 10663 photo 15
Property 10663 photo 16
Property 10663 photo 17
Property 10663 photo 18
Property 10663 photo 19
Property 10663 photo 20
Property 10663 photo 21
Property 10663 photo 22
Property 10663 photo 23
Property 10663 photo 24
Property 10663 photo 25
Property 10663 photo 26
Property 10663 photo 27
Property 10663 photo 28
Property 10663 photo 29
Property 10663 photo 30
Property 10663 photo 31
Property 10663 photo 32
Property 10663 photo 33
Property 10663 photo 34
Property 10663 photo 35
Property 10663 photo 36
Property 10663 photo 37

Detalji

  • Godina renoviranja: 2011
  • Broj soba: 12
  • Spratnost: 5
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 9
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju 5-sprata vila od 700 kv.m u istočnoj Peloponezu. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kuhinje, 2 kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od 5 spavaće sobe, 3 kupatila. na trećem spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, lift, grejanje.

Za prodaju
800 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 10956
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
4 500 000 € 11250 €/m²
  • Kod objekta 11046
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 500 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 16893
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 19225
  • Kvadratura 1100 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 350 000 € 7941 €/m²
  • Kod objekta 45662
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 600 000 € 5777 €/m²
  • Kod objekta 59845
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 600 000 € 8666 €/m²
  • Kod objekta 62319
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 800 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 62323
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 300 000 € 8518 €/m²
  • Kod objekta 62327
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter