Prodato

Prodaja - Vila 190 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
Na upit
Property 1063 photo 1
Property 1063 photo 2
Property 1063 photo 3
Property 1063 photo 4
Property 1063 photo 5
Property 1063 photo 6
Property 1063 photo 7
Property 1063 photo 8
Property 1063 photo 9
Property 1063 photo 10
Property 1063 photo 11
Property 1063 photo 12
Property 1063 photo 13
Property 1063 photo 14
  • Kod objekta 1063
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 190 m²
  • Površina placa 410 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1950
  • Broj soba: 4: 1 этаж - 3 спальни и ванная, цокольный - кухня, салон, столовая, туалет, два холла. подвальный - спальня для прислуги, подсобные помещения
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 190 kv.m u Atini. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking.

Za prodaju
760 000 € 2111 €/m²
  • Kod objekta 39846
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 49668
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
7 500 000 € 12500 €/m²
  • Kod objekta 54556
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 600 000 € 4145 €/m²
  • Kod objekta 56836
  • Kvadratura 386 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
3 700 000 € 10277 €/m²
  • Kod objekta 57105
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Kod objekta 57109
  • Kvadratura 680 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
4 500 000 € 7258 €/m²
  • Kod objekta 57243
  • Kvadratura 620 m²
  • Udaljenost od mora 2002 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 57274
  • Kvadratura 750 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
1 100 000 € 3793 €/m²
  • Kod objekta 60468
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 700 000 € 1 160 000 € 4041 €/m²
  • Kod objekta 60480
  • Kvadratura 287 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter