Prodaja - Commercial property 110 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Zapad Peristeri
280 000 €
2545 €/m²
Property 10218 photo 1

Detalji

  • Godišnja isplativost: 2,17%
  • Godina izgradnje: 1984
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju commercial property od 110 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
250 000 € 3731 €/m²
  • Kod objekta 44712
  • Kvadratura 67 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
400 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 45312
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
350 000 € 2046 €/m²
  • Kod objekta 49506
  • Kvadratura 171 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Investicija Za prodaju
350 000 € 1483 €/m²
  • Kod objekta 50066
  • Kvadratura 236 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Investicija Za prodaju
300 000 € 949 €/m²
  • Kod objekta 54466
  • Kvadratura 316 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Investicija Za prodaju
410 000 € 3660 €/m²
  • Kod objekta 60569
  • Kvadratura 112 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
360 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 60775
  • Kvadratura 162 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
290 000 € 3536 €/m²
  • Kod objekta 61001
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • Kod objekta 62403
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m

Prijava za Newsletter