Prodato
Na upit
Property 56415 photo 1
Property 56415 photo 2
Property 56415 photo 3
Property 56415 photo 4
Property 56415 photo 5
Property 56415 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 1
  • Udaljeno od mora: 80 m
  • Udaljenost od aerodroma: 67 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 28 kv.m na Olimpska regija. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i solarni bojler.

Lokacija

D1 Flat 33m² 80000€ D2 Flat 29m² 68400€ D3 Flat 28m² Sold D4 Flat 28m² Sold D5 Flat 29m² Unavailable D6 Flat 33m² 80000€ D7 Duplex 62m² Sold D8 Duplex 49m² Sold D9 Duplex 49m² Unavailable D10 Duplex 49m² 117000€ D11 Duplex 49m² 118300€ D12 Duplex 62m² Unavailable

Slične ponude

Za prodaju
105 000 € 2763 €/m²
  • Kod objekta 64177
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 909 €/m²
  • Kod objekta 64459
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 1308 €/m²
  • Kod objekta 64563
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 1346 €/m²
  • Kod objekta 64987
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 1409 €/m²
  • Kod objekta 65450
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 3380 €/m²
  • Kod objekta 65705
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
145 000 € 1494 €/m²
  • Kod objekta 65712
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 65798
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 65799
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 65800
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter