Prodato
Na upit
Property 56414 photo 1
Property 56414 photo 2
Property 56414 photo 3
Property 56414 photo 4
Property 56414 photo 5
Property 56414 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 80 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 28 kv.m na Olimpska regija. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i solarni bojler.

Lokacija

D1 Flat 33m² 80000€ D2 Flat 29m² 68400€ D3 Flat 28m² Sold D4 Flat 28m² Sold D5 Flat 29m² Unavailable D6 Flat 33m² 80000€ D7 Duplex 62m² Sold D8 Duplex 49m² Sold D9 Duplex 49m² Unavailable D10 Duplex 49m² 117000€ D11 Duplex 49m² 118300€ D12 Duplex 62m² Unavailable

Slične ponude

Za prodaju
85 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 56647
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 56648
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
85 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 56649
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 56650
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 57039
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 57100
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
90 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 58106
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
25 000 € 555 €/m²
  • Kod objekta 58147
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
45 000 € 849 €/m²
  • Kod objekta 58149
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 123 000 € 878 €/m²
  • Kod objekta 60280
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter