72 000 €
2057 €/m²
Property 64703 photo 1
Property 64703 photo 2
Property 64703 photo 3
Property 64703 photo 4
Property 64703 photo 5
Property 64703 photo 6
Property 64703 photo 7
Property 64703 photo 8
Property 64703 photo 9
Property 64703 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bedrooms: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Wifi
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 35 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, alarm.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
93 000 € 2066 €/m²
  • Kod objekta 64983
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65281
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
87 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 65390
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
99 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 65453
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 65508
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
68 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 65527
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 2413 €/m²
  • Kod objekta 65528
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65572
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65596
  • Kvadratura 31 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
89 000 € 1369 €/m²
  • Kod objekta 65693
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter