Prodaja - Zemljište 2008 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija OMILjENO
75 000 €
37 €/m²
Property 5448 photo 1
Property 5448 photo 2
Property 5448 photo 3
Property 5448 photo 4
Property 5448 photo 5
Property 5448 photo 6
Property 5448 photo 7
Property 5448 photo 8
Property 5448 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 67 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2008 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
90 000 € 434 €/m²
  • Kod objekta 60183
  • Kvadratura 207 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 60492
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
105 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 60519
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
110 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 60553
  • Kvadratura 586 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
105 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 60728
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
95 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 60943
  • Kvadratura 16726 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Preporučujemo Za prodaju
100 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 61412
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 870 m
Preporučujemo Za prodaju
110 000 € 647 €/m²
  • Kod objekta 61740
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
100 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 62179
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
92 000 € 230 €/m²
  • Kod objekta 65633
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter