Prodaja - Zemljište 2474 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
Na upit
Property 22203 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 177 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5,3 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2474 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 2100 kv.m.

Za prodaju
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31700
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
40 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 31899
  • Kvadratura 354 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
105 000 € 75 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 32007
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 16 m
Za prodaju
320 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 32541
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
200 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 32922
  • Kvadratura 8625 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
4 600 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 33009
  • Kvadratura 69499 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
65 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 33200
  • Kvadratura 690 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
130 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 33414
  • Kvadratura 5600 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
2 500 000 € 147 €/m²
  • Kod objekta 33794
  • Kvadratura 17000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
460 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34037
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m

Prijava za Newsletter