Prodaja - Kuća 360 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Rafina
1 000 000 € 790 000 €
2194 €/m²
Property 10414 photo 1
Property 10414 photo 2
Property 10414 photo 3
Property 10414 photo 4
Property 10414 photo 5
Property 10414 photo 6
Property 10414 photo 7
Property 10414 photo 8
Property 10414 photo 9
Property 10414 photo 10
Property 10414 photo 11
Property 10414 photo 12
Property 10414 photo 13
Property 10414 photo 14
Property 10414 photo 15
Property 10414 photo 16
Property 10414 photo 17
Property 10414 photo 18
Property 10414 photo 19
Property 10414 photo 20
Property 10414 photo 21
Property 10414 photo 22
Property 10414 photo 23
Property 10414 photo 24
Property 10414 photo 25
Property 10414 photo 26
Property 10414 photo 27
Property 10414 photo 28
Property 10414 photo 29
Property 10414 photo 30
Property 10414 photo 31
Property 10414 photo 32
Property 10414 photo 33
Property 10414 photo 34
Property 10414 photo 35
Property 10414 photo 36
Property 10414 photo 37
Property 10414 photo 38
Property 10414 photo 39
Property 10414 photo 40
Property 10414 photo 41
Property 10414 photo 42

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1984
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 25 km
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 360 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 25238
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 28611
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 990 000 € 1980 €/m²
  • Kod objekta 29137
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 29767
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 30360
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 30736
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 39060
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 100 000 € 2037 €/m²
  • Kod objekta 44106
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 2480 m
Za prodaju
1 300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56683
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 400 000 € 5185 €/m²
  • Kod objekta 59927
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter