Prodaja - Zemljište 4700 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
80 000 € 65 000 €
13 €/m²
Property 10254 photo 1
Property 10254 photo 2
Property 10254 photo 3
Property 10254 photo 4
Property 10254 photo 5
Property 10254 photo 6
Property 10254 photo 7
Property 10254 photo 8
Property 10254 photo 9
Property 10254 photo 10
Property 10254 photo 11
Property 10254 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4700 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
75 000 € 52 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 59230
  • Kvadratura 1757 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
75 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 42006
  • Kvadratura 616 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
110 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 24568
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
100 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 51329
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
70 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 28739
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
110 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 62632
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
100 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 50294
  • Kvadratura 1222 m²
  • Udaljenost od mora 8200 m
Za prodaju
90 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 60214
  • Kvadratura 1047 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 47171
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
70 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 39200
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m

Prijava za Newsletter