600 000 €
113 €/m²
Property 10114 photo 1
Property 10114 photo 2
Property 10114 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 67 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5300 kv.m. na Kasandri (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
600 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 2367
  • Kvadratura 51000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
800 000 € 500 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 2381
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
750 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 2496
  • Kvadratura 15217 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
530 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 2578
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
500 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 2649
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
780 000 €
  • Kod objekta 2678
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
525 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 2987
  • Kvadratura 9861 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
750 000 € 173 €/m²
  • Kod objekta 3597
  • Kvadratura 4320 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
600 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 6659
  • Kvadratura 6930 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
500 000 € 470 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 6684
  • Kvadratura 4025 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter