Prodaja - Vila 174 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
428 400 €
2462 €/m²
Property 9346 photo 1
Property 9346 photo 2
Property 9346 photo 3
Property 9346 photo 4
Property 9346 photo 5
Property 9346 photo 6
Property 9346 photo 7
Property 9346 photo 8
Property 9346 photo 9
Property 9346 photo 10
  • Kod objekta 9346
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 174 m²
  • Površina placa 445 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 174 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, bazen, parking.

Za prodaju
525 000 € 2763 €/m²
  • Kod objekta 52315
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
345 000 € 2156 €/m²
  • Kod objekta 41016
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
440 000 € 2471 €/m²
  • Kod objekta 47098
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
506 000 € 3123 €/m²
  • Kod objekta 42992
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 2414 €/m²
  • Kod objekta 49367
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 3028 €/m²
  • Kod objekta 45102
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
585 000 € 2489 €/m²
  • Kod objekta 35677
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 2843 €/m²
  • Kod objekta 43354
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2945 €/m²
  • Kod objekta 45103
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
490 500 € 3503 €/m²
  • Kod objekta 46008
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m

Prijava za Newsletter