Prodaja - Vila 176 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
475 762 €
2703 €/m²
Property 9326 photo 1
Property 9326 photo 2
Property 9326 photo 3
Property 9326 photo 4
Property 9326 photo 5
Property 9326 photo 6
Property 9326 photo 7
  • Kod objekta 9326
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 176 m²
  • Površina placa 392 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 176 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, bazen, parking, ostavu.

Za prodaju
425 000 € 2414 €/m²
  • Kod objekta 49367
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 42572
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2025 €/m²
  • Kod objekta 49266
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 44827
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
395 000 € 1828 €/m²
  • Kod objekta 51911
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
415 000 € 2075 €/m²
  • Kod objekta 49184
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
395 000 € 1984 €/m²
  • Kod objekta 49206
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 3768 €/m²
  • Kod objekta 39114
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 3526 €/m²
  • Kod objekta 49315
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter