Сакриј логотип

Prodaja - Mezoneta 102 m² u predgrađu Soluna

Lokacija: Egzoči (Chortiatis) | Solun - Predgrađa (Solun)

Na prodajumezoneta od 102 kv.m u predgrađu Soluna. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. Mezoneta Je frontalno orijentisana Ima pogled na šumu, Poseduje i nameštaj, kamin, grejanje.

Gore navedene informacije su zasnovane isključivo na informacijama koje je vlasnik nekretnine dostavio našoj kompaniji, i iste su podložne štamparskim greškama ili promeni cene od strane njega.
NA OSNOVU ZAKONA 4072/2012, DA BI SE NEKRETNINA POKAZALA, POTREBNO JE DATI PODATKE IZ LIČNE KARTE I PORESKI BROJ KOJI MORAMO DA SE NAVEDE U UGOVORU O POKAZIVANJU.
Oznaka na mapi ne ukazuje na tačnu lokaciju imovine već na opštu oblast u kojoj se nalazi. Za sve ostale informacije kontaktirajte nas.